Yemek odalarına yuvarlak masa alternatifleri

yuvarlak-masa-salon
Ailece bir araya gelinip güzel yemeklerin yenildiği, hoş sohbetlere eşlik eden yemek masaları salonumuzun en keyifli köşelerinden biri. Bu köşeyi güzel bir şekilde dekore ederek daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle odanız kare şeklindeyse yuvarlak masa kullanarak şık bir yemek alanı oluşturabilirsiniz. İster ahşap, ister cam, ister lake tercih edin,zevkinize kalmış.

yuvarlak-yemek-masası

Modern yemek odalarında yuvarlak masa uygun olabilir. Metal görünümlü laminant masa ve sandalyeler ile odanızda port-modern rustik bir hava yakalayabilirsiniz.

modern-yemek-masası

Tel sandalyelerle çevrili cam bir yuvarlak masa ile modern ve şık bir yemek odası oluşturabilirsiniz. Masanızın karşısında soyut bir tabloya yer vererek mekandaki modern havayı arttırabilirsiniz. Yuvarlak cam masayı beyaz ahşap hazeran sandalyeler ile bir araya getirerek country tarzını odanıza yansıtabilirsiniz.

cam-masa

Yuvarlak masaları genelde kare şeklindeki odalarda kullanırken, dikdörtgen odalarda elips şeklinde masaları tercih edebilirsiniz. Beyaz elips şeklinde bir masayı renkli aymes çubuk ayaklı sandalyelerle tamamlayarak canlı ve enerjik bir köşe hazırlayabilirsiniz.

elips-masa

Klasik yemek odaları için de yuvarlak masa tercih edilebilir. Özellikle yemek alanınız küçükse yuvarlak masa kullanmanızı öneririz. Klasik yemek masası takımını antika bir konsol, varak bir ayna ile tamamlayabilir, masanın üzerinde altın detaylı damla avize kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

klasik-yuvarlak-masa

Ahşap masa ve mobilyalarla döşenmiş salonunuzda modern aksesuarlar kullanarak mekanda dömi-klasik bir hava yaratabilirsiniz. Açık renkte kumaş kaplı sandalyeler, modern tarzda bir ayna, abajurlar veya tablolar iyi bir seçim olabilir.

yuvarlak-masa

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA