Vintage Bavullar ile dekorasyon

valiz-dekorasyon

Nostaljik objeleri seviyorsanız, evinizde vintage parçaları kullanarak hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz. Vintage bavulları farklı uygulamalarla ev eşyası olarak değerlendirebilirsiniz. Bu eski tarz bavullarla yapılacak eşyalar veya mobilya fikirleri tamamen sizin yaratıcılığına kalmış.

bavul-sehpa

Bavulları üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan, tek başına dekoratif aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi, ufak dokunuşlarla bambaşka objelere dönüştürebilirsiniz.

valiz-sehpa-5

sehpa-bavul

Birkaç bavulu üst üste dizerek veya tek başına kullanarak hoş bir sehpa oluşturabilirsiniz.

valiz-sehpa

Dilerseniz bavullara ayak taktırıp komodin, sehpa veya konsola dönüştürebilirsiniz. Vintage bavullardan yapılan bu ilginç komodin ve sehpalarla dekorasyonunuza farklı bir hava katacaksınız.

puf-valiz-1

Eski tarz bavullarla yapılacak en ilginç ve hoş mobilyalardan biri de puflardır. Renkli ve sıra dışı tasarımıyla evinize nostaljik bir hava katacak “valizden puflar” oturma odanızın en sevimli objesi haline gelecektir. Ayak ilave ettirerek puf görünümü kazandırdığınız valizlerinizi, eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz.

puf-valiz-2

valiz-saklama

Vintage valizleri makyaj masası ya da duvar rafına çevirebilirsiniz. Bir sehpanın üzerinde bavulu kapağı açık bir şekilde koyarak içini makyaj ve güzellik malzemelerinizle donattınız mı makyaj masanız hazır demektir.

makyaj-valiz
Bavulun içine kitap veya dergilerinizi dizerek kitaplık olarak da kullanabilirsiniz. Diğer bir uygulama ise bavulları ortadan ikiye keserek duvar rafına dönüştürmek. Bavuldan duvar rafı ile farklılığınızı konuşturabilirsiniz.

kitaplık-valiz

duvar-rafı-valiz

Bu uygulamaları çeşitlendirmek mümkün.Sizin için bir araya getirdiğimiz örneklerden ilham alarak evinizde benzersiz bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA