Tekzen Kitaplık Modelleri ile Sofistike Alanlar Yaratın

Ev ve ofis gibi yerlerin düzeni için son derece gerekli olan kitaplıklar; kitap, dosya ve klasör gibi eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesini mümkün kılar. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra, görsel açıdan da dekorasyonun önemli bir parçası olabilen özgün tasarımlı kitaplık modelleri ile gereksinim duyduğunuz her alanda harikalar yaratabilirsiniz.

TEKZEN-KİTAPLIK

Kitaplık seçimi en az oturma gruplarının seçimi kadar önemlidir. Ev veya ofis için olması fark etmeksizin fonksiyonellik gösteren kitaplıklar, dekorasyon tarzını tamamen değiştirirken, ferah ve geniş alanlar yaratmanıza yardımcı olur. Modern ve klasik tarzlarda dizayn edilmiş Tekzen kitaplık modelleri ile siz de evinizin veya iş yerinizin dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz.

Kitaplık tasarımlarını seçerken öncelikle kullanılacak alanın ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Salon için seçilen bir kitaplık modeli ile çalışma odası için seçilen bir kitaplık çeşidi birbirinden farklı olabilir. Kitaplık, eğer çalışma odası gibi özel bir alan için düşünülüyorsa, daha geniş modellere yönelmek yerinde olacaktır. Kapaklı, çekmeceli ya da tamamıyla açık raflardan oluşan kitaplık modellerinden ihtiyacınızı karşılayacak herhangi bir modeli seçebilir; kitap, defter, dosya, CD, DVD gibi eşyaları kolaylıkla depolama şansına sahip olabilirsiniz.

Salonda yer alacak bir kitaplık için, daha dar modeller ya da modern raf sistemleri tercih edilerek; hem görsel hem de işlevsel olarak fayda sağlanabilir. Açık renklerin mekanları olduğundan daha büyük ve geniş gösterme etkisine sahip olması nedeniyle, açık renkli ve çok katlı kitaplık tasarımları, salonlar için son derece uygundur.

Ofis ve iş yerlerinde ise duvar rafları ve ayaklı dolaplar ile uygun depolama alanları oluşturulabilir. Duvara monte simetrik ya da asimetrik kitaplık raf modelleri, ofis alanına hareket katarken ve alandan da tasarruf edilmesini sağlayabilir. Dikkat çekici tarzlara sahip raflı modeller ise ofislerde daha modern bir hava yaratmak için düşünülebilir. Klasik tarzda dekore edilen bir ofis veya salon için ise daha klasik bir çizgiye sahip ceviz, akçaağaç, menekşe gibi renklere sahip modeller arasından tercih yapılabilir.

Kitaplık model ve fiyatları yönünden birbirinden uygun fırsatlar sunan Tekzen Yapı Market’in en şık ve özgün tasarımlı kitaplık modelleri arasından, sizin için en ideal olanlara rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA