Tekzen bahçe mobilyaları ile bahçenize ruh katın

Bahçe ve teraslar dinlenmek, günün stresini üzerinizden atmak ve sevdiklerinizi ferah bir ortamda ağırlamak için en ideal alanlardır. Bu güzel alanları düzenlerken; objelerin dağılımı, yönler ve renk tercihleri gibi hususlara özen göstermek gereklidir. Bahçenizin hem kullanışlı hem de ferah olması için, bahçe mobilyaları arasından en uygun olanları seçerek, huzur içinde zaman geçirebileceğiniz bir bahçeye sahip olabilirsiniz.bahce-mobilyasi

Her ne kadar peyzaj çalışmaları bir bahçeyi güzel gösterecek önemli konulardan biri olsa da, seçilecek eşyaların düzeni ve yerleşimi de en az bahçe düzenlemesi kadar önemlidir. Feng Shui felsefesine göre doğada bulunan her elementin kendine has yönleri bulunduğundan hem eviniz hem de bahçenizde bulunan eşyaların seçimi, konumu ve rengi son derece mühimdir. Örneğin, bahçenizin doğu veya güneydoğu cephesine köşeli masa ve sandalye gibi ahşap malzemelerden imal edilmiş bahçe mobilyaları yerleştirmeniz, evinizin dış mekanlarına Japon bahçelerinin ruhunu ve ferahlığını kazandırabilir.

Bahçenizde veya evinizin terasında su elementine ait koyu mavi, gri ve beyaz gibi tonlara sahip nesnelere de sıkça yer vermenizde fayda vardır. Su ve ateş elementlerine ait bahçe mobilyaları ve aksesuarlar, eşyaların uyumu açısından özenle seçilmelidir. Çevresel düzenlemeyi dengelemek için ateş elementine ait objelere kullanmanız yerinde bir tercih olacaktır. Bahçe duvarına monte edilen dekoratif lambalar, masanızın üzerine koyabileceğiniz kırmızı ve koyu renkli mumlar, birbirinden şık Tekzen bahçe mobilyaları ile uyum göstererek doğru bir yerleşime sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bahçenizde şemsiye altına kurulu masa, sandalye ve salıncak gibi eşyaları bulundurmayı ihmal etmeyin. Bu tipteki estetik bahçe mobilyaları, güneş ve yağmurdan korunmanızı sağlayacağı gibi, enerji alanlarının yoğun olduğu tek bir noktada sosyalleşmek ve iyi bir vakit geçirmek için de son derece ideallerdir. Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip Tekzen ayrıcalığı ile Uzak Doğu çevre düzenlemelerine uygun mobilyalara ve aksesuarlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA