Şifonyerden alt değiştirme ünitesi

sifonyer-alt-degisme

Bebek odası denilince akla belli başlı eşyalar gelir. Yatak, dolap gibi temel eşyaların yanı sıra bebek odalarında mutlaka olması gereken parçalardan biri de alt değiştirme ünitesidir. Bebeğinizin altını değiştireceğiniz alanın mümkün olduğunca konforlu ve korunaklı olması gerekir. Ancak hem konforlu hem de şık olsun istiyorsanız şifonyerler ile dekorunuza uygun tarzda bir ünite hazırlayabilirsiniz.

sifonyer-bebek-odasi

Odanızda yer verdiğiniz şifonyeri aynı zamanda alt değiştirme ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Şifonyerin üstüne kenarları korunaklı bir parça ilave ederek bebeğinizin altını değiştireceğiniz bir alan oluşturun. Bu sayede ekstradan bir alt değiştirme masasına gerek duymamış olursunuz. Şifonyerinizi henüz almadıysanız alt açma üniteli bir model tercih etmenizi öneririz. Üst bölümü bu amaca göre tasarlanmış şifonyerlerde portatif olarak yerleştirilen bir tabla bulunmaktadır. Bu hem daha korunaklı hem de daha şık bir görünüm sunabilir. Bazı modellerde ise şifonyerin kenarlarında yükselen ahşap parça şifonyere sabitlenmektedir. Bu tip modeller hem dekoratif hem de kullanışlı bir seçim olacaktır.

şifonyer-alt-değişim

Ancak hali hazırda şifonyeriniz bulunuyorsa üzerine bebek alt açma süngeri koyarak alt değişim ünitesi oluşturabilirsiniz. Alt açma minderi ya da süngeri üzerinde bebeğinizin altını rahatça değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin düşmesini önlemek için yanları daha yüksek dizayn edilmiş alt açma minderlerini kullanmanızı öneririz. Bunlar daha güvenli olduğu gibi aynı zamanda kullanım açısından da rahattırlar.

şifonyer-alt degisim

alt-degisim-unite

alt-degisme

sifonyer-bebek-odasi-2

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA