Salonda tahta etkisi

Doğal malzemeden yapılmış mobilya ve aksesuarlar evlerimize sıcak ve samimi bir hava katarken, özellikle salonlarda kullanılabilecek ahşap sehpa ve masalar yalın bir şıklık sağlıyor. Eğer bir doğa severseniz, salonunuzda ağaçtan yapılma mobilyalara yer vererek doğayı evinize taşıyabilir, huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

tahta-sehpa

Ayakları ağaç kütüğünden doğal ahşap masa ile salonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Masanın etrafında metal ayaklı Aymes sandalyeleri kullanarak modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

tahta-masa

İnce ve yalın tasarıma sahip ağaç sehpa ile doğal ve ferah bir salon dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

bank-ahsap

Masanızın bir tarafında ağaçtan bir bank kullanarak ortama doğallık katabilirsiniz. Bank modelinde arkalık olmadığı için hem odanın görüntüsü kesilmemiş olur, hem de daha ferah bir ortam yakalarsınız.

tahta-sehpa-4

Salonunuzda yer vereceğiniz sehpanızı kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Özgün ve şık bir orta sehpası istiyorsanız, ağaç kütüklerinden değişik bir sehpa yaptırabilirsiniz.

sehpa-ahsap

Koltuğunuzun yanı başında ağaçtan bir sehpa kullanarak salonunuzda fonksiyonel bir şıklık yakalayabilirsiniz.  Kitaplarınızı ve gerektiğinde çayınızı kahvenizi koyacağınız ağaçtan bir sehpa en büyük yardımcınız oluverir.

tahta-sehpa-3

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA