Oturma odalarına farklı sehpalar

Modern oturma odaları için tercih edebileceğiniz değişik sehpa modellerini sizler için bir araya getirdik.

Oturma odanızda ayakları pirinç, mermer yüzeyli kare sehpa tercih ederek şık ve kullanışlı bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Sehpanızın alt kısmındaki raflı bölüme dergi ve kitaplarınızı koyarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.
mermer-sehpa

Dikdörtgen bir tepsiyi andıran, ince ayaklı minimal tasarımlı bir sehpa modern odanız için ideal olabilir. İnce ayaklı olması hem yerden kazanmanızı sağlar, hem de odanın görüntüsünü kesmeyerek mekana ferah bir hava verir.

farklı-sehpa

Kahve ve siyahın birlikte kullanıldığı, country tarzı ahşap dikdörtgen bir sehpa oturma odanıza hoş bir hava katabilir. Çekmeceli modelleri tercih ederek eşyalarınız için yer kazanabilirsiniz.

ahsap-sehpa-1

Otantik tarzı seviyorsanız, koltuğunuzun önünde tepsiyi andıran küçük bir sehpa kullanabilirsiniz. Yer zemininde farklı boylarda kilimleri bir arada kullanarak bu otantik havayı arttırabilirsiniz.

tepsi-sehpa

Forklift tahtasının revizyon edilmesiyle hazırlanmış tekerlekli sehpaları tercih edebilirsiniz. Değişik tasarıma sahip bu sehpalar oturma odasına farklı bir hava katabilir.

tekerlekli-sehpa

Oturma odanızda orta sehpa yerine büyük bir kare puf tercih ederek kullanışlı ve şık bir dekora imza atabilirsiniz. İkili kanepenin önüne koyacağınız pufu hem ayaklarınızı uzatacağınız bir puf, hem de yeri geldiğinde sehpa amaçlı kullanabilirsiniz.

puf

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA