Mutfaklarda kara tahta

Değişik ve eğlenceli dekorasyonları seviyorsanız mutfağınızın herhangi bir köşesini kara tahtaya çevirebilirsiniz. İster tezgahın üstündeki duvarı, ister yemek köşesini, ister göz önünde olan bir duvarı kara tahta boyası ile boyayarak mutfağınızda keyifli yazı tahtaları oluşturabilirsiniz.

kara-tahta-dekor

Yemek tarifi, günün menüsü, sevdikleriniz için küçük notlar ve esprili sözlerle donatacağınız bu sevimli yazı tahtaları mutfağınıza farklı bir hava katarken, yaşam alanınıza hareket getirecek.

mutfak-kara-tahta-2

Mutfağınızın ortasında, ön planda olan dar bir duvarı boydan boya kara tahta boyası ile boyayarak hoş bir dekoratif alan yaratabilirsiniz. Yemek tarifi, sevdiğiniz bir söz veya küçük notlar yazacağınız bu yazı tahtasına havluluk ve saksılık gibi aksesuarlarla süsleyerek dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Demir çubuktan askılıklara tahta kaşıklarınızı, havlu peçete ve el bezlerini asarak şık ve kullanışlı bir dekora imza atabilirsiniz.

kara-duvar

Yemek köşesindeki duvarı mat, siyah boya ile boyayarak yazı tahtası görünümü verebilirsiniz. Burada sevdiğinize küçük notlar bırakıp günün sözü tadında kısa cümleler yazacağınız renkli ve eğlenceli bir köşe oluşturabilirsiniz.

yemek-kosesi

Duvarı kara tahtaya çevirecek kadar cesur değilseniz, Mutfağınızda yazı tahtasından oluşan şık bir çerçeveye yer verebilirsiniz. Bu çerçevede günlük planlarınızı, küçük notlarınızı veya yemek menüsünü sergileyerek hem şık hem de keyifli bir köşe oluşturabilirsiniz.

mutfak-kara-tahta-3

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA