küçük tuvaletlere dekorasyon önerileri

Küçük tuvaletlerinizi şık ve kullanışlı alanlara dönüştürmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız  dekorasyon önerileri oldukça fikir verecek.
kucuk-tuvalet-sık-(1)

Küçük tuvaletinizi klasik mobilya ve aksesuarlarla farklı bir havaya sokabilirsiniz. Eskitme ahşap çerçeveli bir ayna, country tarzı bir konsol ve mumu andıran varak aplikler ile şık bir ortam yaratabilirsiniz. Lavabo üzerinde hoş çiçeklere yer vererek iç açıcı bir hava oluşturabilir,  sepet içinde peçete, sıvı sabun ve el kremi ile misafirlerinize hoş bir sunum yapabilirsiniz.

kucuk-tuvalet-1

Duvarın tamamını karo ile kaplamak yerine yarısını duvar kağıdı ile döşeyerek tuvalete ayrı bir derinlik katabilir aynı zamanda ferah bir hava yaratabilirsiniz. Küçük tuvaletinizde, kare tasarımlı ayaklı bir lavaboyu metal renkli bir ayna ve siyah şapkalı aplikler ile tamamlayarak modern bir dekora imza atabilirsiniz. Lavabonuzun altına koyacağınız ızgara görünümlü raflar ile hem havlularınızı asabileceğiniz hem de eşyalarınızı koyabileceğiniz kullanışlı bir alan oluşturabilirsiniz.

tuvalet-dekorasyon

Göz alıcı duvar kağıdı ile kaplı, mumlar ve çiçeklerle süslenmiş şık bir tuvalet hazırlayabilirsiniz. Lavabo dolabının üzerinde kullanacağınız uzun bir ayna mekana derinlik katarak ortamın daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

modern-tuvalet

Geometrik şekilli duvar karoları  ve  özel tasarım bir ayna ile misafir tuvaletinize modern bir hava verebilirsiniz.  Modern ve yalın tarzda gri  bir lavaboyu  siyah, beyaz aksesuarlarla tamamlamayı deneyin. Eski zamanların sevilen yüzlerini bir tabloda sergileyebilir, lavabo üzerinde tepsi içinde misafirleriniz için havlu, sıvı sabun gibi banyo aksesuarlarına yer verebilirsiniz.

sık-tuvalet

Parlak bir duvar kağıdı, ışıltılı bir ayna ve çiçeklerle bezenmiş şık bir misafir tuvaleti hazırlayabilirsiniz.

tuvalet-dekor

Ayakları pirinç, eski tarz mermer lavabo ve varak ayna ile klasik bir banyo dekorasyonu  hazırlayabilirsiniz. Damask desenli duvar kağıdı ve nostaljik apliklerle mekanı daha şık bir havaya sokabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA