Kitap tutkunlarını mest edecek 5 şık kitaplık tasarımı

Kitap okumayı sevenlerin evlerindeki vazgeçilmez parçalardan biri şüphesiz kitaplıklardır. Eğer klasik raf üniteleri ve kitaplık modellerinden sıkıldıysanız, sizin için seçtiğimiz farklı tasarımlı kitaplıklar ilginizi çekebilir. Bu birbirinden değişik ve güzel modeller ile odanıza hem dekoratif bir şıklık katacak, hem de kitaplarınızı derli toplu bir şekilde saklamanın keyfine varacaksınız.

kitap-sol-anahtarı

Gerçek bir müzik severseniz bu tutkunuzu odanıza da yansıtabilirsiniz. Sol anahtarı şeklindeki kitaplık ile dekorasyonunuza şıklık katın.

merdiven-kitaplık

Merdivenden kitaplık ise özgün dekorasyonları sevenlerin tercih edebileceği bir model. Bu yaratıcı ve sıra dışı kitaplık ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Dilerseniz merdiveni odanızın dekoruna uygun bir renkte boyayarak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

tasarım-raf

Altlı üstlü yerleştirilmiş iki raf izlenimi veren bu değişik raf ünitesi, sade ve modern tasarımları sevenler için ideal. Bu hoş tasarım şık olduğu kadar kullanışlı da. Aradaki bölmesini avantaja çevirerek sol tarafına okunmuş kitapları, sağ tarafına okunacak olanları yerleştirerek düzenli ve pratik bir çözüm getirebilirsiniz.

agac-kitap

Ağaç şeklini andıran bu ahşap kitaplık ile doğayı evinize getirebilirsiniz. Ağacın dalları kitaplarınızla dolup taştığında ortaya hoş bir görünüm çıkacak.

kahve-kitap

Üst üste dizilmiş kahve fincanlarından oluşan bu renkli tasarım, kitap ve kahveyi birbirinden ayrı düşünemeyenler için güzel bir seçenek. Bu sevimli tasarım ile odanıza dinamik bir hava katabilirsiniz. Kahve tutkunu olan kitap kurtlarının bu tasarıma hayran kalacağına eminiz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA