İlginç masa lambası modelleri

masa-lambasi-1

Klasik gece lambalarından sıkıldıysanız ve çalışma masanızdaki ya da uyumak için kullandığınız başucu lambanızı değiştirmek istiyorsanız masa lambası seçimleriniz için 6 ilginç fikir bu konuda size gereken desteği sağlayabilecek niteliklere sahiptir. Birbirinden ilginç tasarımları ile odalarınıza renk ve neşe katabilecek niteliklere sahip olan bu masa lambası fikirlerini değerlendirmenizin yararınıza olacağını söyleyebiliriz.

  • Açılan kitap şeklindeki lamba: Özellikle çalışma masanıza çok yakışacak olan bu lamba bir tasarım harikası olarak da karşınıza çıkıyor. Bu lambayı kitap okumayı seven bir yakınınıza hediye olarak da verebilmeniz mümkündür.
  • Bulut şeklindeki lamba: Sadece masa lambalarınıza değil duvarlarınıza da çok yakışacak bir tasarım olan bulut şeklindeki lambalar duvarınıza astığınız takdirde siyah bir bulutun arkasından güneş doğuyormuş gibi bir görünüm verecektir. Masa lambası olarak kullanıldığı zaman da masanızın üzerinde bulut varmış hissini uyandırıyor.
  • Güneş kavanozu şeklindeki lambalar: Özellikle içerisinde ateş böceği varmış gibi görüntü oluşturan bu tip lambalar hoş sarı bir ışık yayarak odanızın daha loş bir atmosfere sahip olmasına olanak sağlayacaktır. Bu bakımdan romantik dakikalar için de doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.
  • Projeksiyonlu lambalar: Lambayı yaktığınız zaman duvarlarınızda çeşitli görüntüler oluşmasına olanak sağlayan projeksiyonlu lambalar hediye olarak da doğru bir seçim olabiliyor. Özellikle sevgilinize yatak başı lambası olarak bu tür bir tasarıma sahip lambaları hediye edebilirsiniz. Sevginizi gösteren kelime ve şekilleri bulundurabilecek olan bu lambalar sayesinde okyanusu da odalarınıza getirebilirsiniz.
  • Dökülen kahve görünümlü lamba: Kahve bardağının ters bir şekilde durduğu ve içerisindeki kahvenin döküldüğü algısını oluşturmakta olan bu lambalar renkli masa lambaları kullanmayı tercih edenler için çalışma masalarında mutlaka bulunması gereken lambalar arasında yer alıyor. Çarpıcı ve dikkat çekici görüntüsü ile çalışma odalarınızı bu lambalarla daha renkli hale getirebilirsiniz.
  • Uçan balon şeklindeki lambalar: Masanıza iple bağlı olan uçan balon görüntüsüne sahip olan bu lambalar oldukça eğlenceli bir seçim olacaktır. Farklı renk seçenekleri de bulunduğu için hem çalışma masalarınızda hem de yatak odalarınızda bu lambaları tercih edebilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA