Ferah ve aydınlık çalışma köşeleri

beyaz-calısma-odasi

Kışın gelmesiyle birlikte karanlık günler, serin ve kapalı havalar yüzünü göstermeye başladı. Hal böyle olunca insanın içinden çalışmak gelmiyor. Bu moddan çıkıp çalışma saatlerinizi daha keyifli hale getirmek istiyorsanız insanın içini açan, ortama sıcaklık katan beyaz rengini dekorasyonunuza dahil edin.

beyaz-calisma-masasi

Beyaz renkle dekore edilmiş bir çalışma alanı karanlık kış günlerinde içinizi açarken, insanda zevkle çalışma isteği uyandıracaktır.

dresuar

Klasik tarzı seviyorsanız odanızda dresuarı andıran şık bir çalışma masası tercih edebilirsiniz. Beyaz çalışma masanızı gök mavi gibi pastel rengi sandalye ve aksesuarlarla tamamlayarak mekana şıklık katabilir, çiçekli duvar kağıdı ile romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

beyaz-masa-2

Küçük bir odaya sahipseniz, beyaz masanızı şeffaf görünümlü Elizabeth sandalye ile tamamlayarak mekana daha ferah bir görünüm kazandırabilirsiniz.

cam-masa-3

Ferah ve aydınlık bir çalışma ortamı için cam masa iyi bir seçim olabilir. Masanızı beyaz ahşap bir sandalye ile tamamlayarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Odanıza saksı bitkiler yerleştirerek doğanın güzelliklerini evinize taşıyabilir, ortamın enerjisini arttırabilirsiniz.

yesil-masa

Sonbaharın bu karanlık günlerinde doğanın iç açıcı renklerini çalışma odanıza taşıyabilirsiniz. Beyaz ile yeşil ve mavi tonlarını bir arada kullanarak insana pozitif enerji veren, huzur dolu bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA