Enza Home mobilya ile yatak odası modasında yeni bir dönem başlıyor

Yataş Grup bünyesinde yer alan Enza Home Mobilya, yatak odası modelleri ile yepyeni bir dönem başlıyor. Özgün tasarımları ile Enza Home, yatak odalarında modern dekorasyon rüzgarları estiriyor.

Yenilikçi mobilya markası Enza Home yaşam alanlarını fonksiyonel ve şık tasarımlar ile buluşturmaya devam ediyor. Yataş Grup güvencesi ile birbirinden modern ve kaliteli onlarca tasarımı sizlerle buluşturmaya devam eden marka, yatak odası modasında da fark yaratan çizgisiyle öne çıkıyor. Özgün tasarımları ile farklı tarzlardaki evler için seçenekler sunuyor, fonksiyonu ön planda tuttuğu tasarımları ile sektörde fark yaratmaya ve yaşam kalitenizi arttırmaya devam ediyor.

Enza Home Farkıyla Modern Yatak Odaları
Özgün tasarımları ile sektörde ayrışan, kalite ve şıklığı tasarımlarında bir araya getirip, yaşam alanları için akıllı çözümler üreten Enza Home Mobilya, yatak odası modelleri ile farkını ortaya koyuyor. Ahşabın doğallığından ilham alan modeller, yalın tasarımlar, deri ve metalin bir araya geldiği gösterişli yatak odası modelleri ile geniş yelpazedeki koleksiyonları sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Komodin, şifonyer, dolap ve karyola gibi parçalardan dilediğinizi seçip evinizin tarzına ve büyüklüğüne göre en uygun takımı yaratmak da size kalıyor.

Şık Tasarımlar Fonksiyonel Kullanım ile Taçlanıyor
Ev dekorasyonunda şık ve etkileyici bir görünümün yanında fonksiyonel tasarımlar da oldukça önemli. Yatak odanızı dekore ederken günlük ihtiyaçlarınıza akıllı çözümler sunan Enza Home, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Dolaplarda kullanılan özel frenli ray sistemleri ile fonksiyonel kullanım sağlayan tasarımlar, raf sistemleri ile günlük ihtiyacınıza cevap veren bölmeler yaratarak dolabınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyor. Geniş depolama alanlarına sahip dolap ve bazalar ile konforlu kullanım sağlıyor. Yerden yüksek ayaklı mobilya tasarımlar, şık görüntülerinin yanı sıra temizliği de kolaylaştırıyor.

Her Eve Hitap Eden Özgün Tasarımlar Enza Home’da
O çok beğendiğiniz yatak odası takımı evinizin ölçülerine uymuyor diye mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Enza Home, farklı ölçüdeki mobilya seçenekleri ile özgün tasarımlarını, farklı büyüklükteki evler için uyumlu hale getiriyor. Kumaş türü, modeli, takımı oluşturacak parçaları seçin ve kaliteyi şıklıkla buluşturan tasarımlarla evinizde tarzınızı cesaretle yansıtın.

Siz de Enza Home’un yenilikçi anlayışıyla ürettiği tasarımlarını daha yakından incelemek, birbirinden farklı onlarca tasarım arasından evinize en uygun modeli bulup, kalite ve kullanım rahatlığıyla uzun yıllar sorun yaşamamak istiyorsanız size en yakın Enza Home mağazasını ziyaret edebilir, ürünleri yakından inceleyerek evinize en uygun mobilyayı bulabilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA