Dekoratör ve iç mimarlar için banyo tasarımına yönelik pratik çözüm: Kale360.com

Banyosunu yenilemek isteyenlerin iç mimarlar ve dekoratörler ile çalışmayı tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de önerilen banyolara ait tasarımların önceden görülebilmesi.

Kale360.com sayesinde dekoratörler ve iç mimarlar, banyosunu yenileyerek hayalindeki banyoyu gerçeğe dönüştürmek isteyen müşterilerine görmek istedikleri banyo dekorasyon tasarımlarını ücretsiz ve pratik bir şekilde oluşturabiliyorlar.

banyo-tasarimi

Kale360’ın sunduğu Kale360 banyo tasarımı programı ile dilediğiniz banyoya ulaşmak artık çok daha kolay. Kale 360, kullanımı basit, pratik ve etkili sistemiyle banyo planını Kale360.com web sitesi üzerinden kolayca oluşturmanızı sağlıyor. Kale360.com’da Çanakkale Seramik ve Kalebodur markalarının binlerce ürünüyle müşterilerinizin zevkine uygun geniş ürün yelpazesini kullanarak banyo tasarımları oluşturmanız mümkün. Dekoratörler ve iç mimarlar alternatifler arasından seçimlerini yapıp evleri için banyo tasarım modelleri oluşturabiliyorlar. İçlerine sinmeyen bir detay olduğunda ise seçimlerini yenileme olanağı bulunuyor. Böylece müşterilerine hazır bir tasarım sunmaları mümkün hale geliyor.

Kale360’ın bu harika tasarım programından yararlanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. www.kale360.com web sitesine üye olduktan sonra kolayca tasarıma başlayabiliyorsunuz. İlk yapmanız gereken banyonun şeklini seçmek. Sonrasında kapı, pencere, klozet, lavabo, banyo mobilyası, küvet ve benzeri eşyaları döşemek istediğiniz duvarı seçerek planınıza ekliyorsunuz. İstediğiniz ürünlerin boyutlarını belirleme imkanına da sahipsiniz. Neyin nerde olması gerektiğini belirledikten sonra Kale360’ın zengin ürün yelpazesinden istediğiniz ürünleri seçip tasarımınızı sonlandırabilirsiniz.

Planınızı bitirdikten sonra ister panoromik, ister 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir halde görüntüleyebiliyorsunuz. Üstelik birkaç farklı plan yaparak seçenekleri arttırmak sizin elinizde. Kale360 sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde hazır banyo tasarımları yapabilmek, hazırlanılan banyonun ne kadara mal olacağını tek tıkla öğrenmek mümkün. Kale360, dekorasyonla uğraşan profesyonellere ve iç mimarlara banyo tasarım konusunda büyük kolaylıklar sağlayacak.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA