Çocuk odalarına renkli fikirler

 

cibinlik-3

Çocuk odaları için birbirinden güzel dekorasyon fikirlerini sizler için bir araya getirdik.
Bu fikirler size oldukça ilham verecek.

Kızların en sevdiği renklerden biri olan pembe kız odaları için doğru bir seçim. Pembeyi diğer renklerle birlikte kullanarak ona sevimli ve renkli bir oda hazırlayabilirsiniz. Yatağında kullanacağınız çiçek desenli bir cibinlik ile kızınızı prenses gibi hissettirebilir, ona uygun uçuk pembe bir lamba ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Renkli sandalyelerden oluşan şirin bir oyun masası ile çocuğunuzun oyun saatleri daha keyifli hale gelecek.

cocuk-oda-klasik

Kızınız country tarzını seviyorsa, odasında bu tarzı yansıtan mobilyalar kullanabilirsiniz. Beyaz ahşaptan oymalı bir yatak başı, lükens ayaklı bir dresuar, ona uygun şık bir sandalye ve dekoratif aksesuarlarla aydınlık ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz. Beyazı uçuk pembe ile kombin ederek romantik bir ambiyans yaratabilirsiniz. Pembe pötikareli kumaştan yastık ve sandalyelerle ortama sevimli bir hava katarken, zarif duvar çerçeveleriyle odayı hareketlendirebilirsiniz.

cocuk-odasi-2

Küçük odalarda yüksek ayaklı bir yatak tercih etmeniz size büyük ölçüde yer sağlayacaktır. Yatağın altında kalan boş kısımda karşılıklı sedir ve masa kullanarak çocuğunuz için harika bir çalışma veya oyun alanı oluşturabilirsiniz. Koltuğun alt bölümlerine çekmece yaptırarak çocuğunuzun eşyaları için ek depolama alanı yaratabilirsiniz.

duvar-kagidi

Duvarın bir bölümünü sevimli ve şık bir duvar kağıdıyla kaplayarak minik prensesinize göz alıcı bir oda hazırlayabilirsiniz.

erkek-odasi

Mavi, kırmızı ve beyazın uyumundan yararlanarak oğlunuza sade ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz. Mavi kapitone, yüksek bir yatak başlığını modern tasarıma sahip bir sehpa ile bir araya getirebilir, çocuğunuzun sevdiği objeleri dekorunuza yansıtabilirsiniz. Araba desenli yastık ile dekoratif aksesuarlar oğlunuzun odasına renk katabilir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA