Çamaşır makinesi saklama fikirleri

Evinizde çamaşır makinenizi koyabileceğiniz ayrı bir alan yoksa banyonuza sığdırmaya çalışır veya mutfağa yerleştirirsiniz. Size başka bir önerimiz daha var. Koridorda, evinizin kullanılmayan küçük odasında veya giyim odanızın uygun bir bölümünde çamaşır makinenize yer açarak pratik ve şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. İster sürgülü bir kapakla, ister dolapta saklayın, isterseniz perde ile önünü kapatın. Evinizdeki kapaklı herhangi bir raflı dolabı bu amaçla kullanabilirsiniz.

Koridorda büyük bir dolabınız varsa, bir bölümüne çamaşır ve kurutma makinenizi koyarak hem yerden tasarruf eder, hem de makineleriniz için gizli bir alan yaratmış olursunuz. Ayrıca evin ölü alanına iki kapaklı uzun bir dolap yaptırarak çamaşır makinesini bu alanda saklayabilirsiniz. Eğer giysi dolabınız büyükse, dolabınızın içinde bir bölümü çamaşır makinesi için ayırabilirsiniz.

Gerek perdeyle kapatarak, gerek dolap içinde saklayarak dekoratif bir çözüm getirebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz örneklere göz atarak fikir alabilirsiniz.

camasir-makinesi-dolap-2

camasir-makine-saklama-2

camasir-makine-kamufle

camasir-makine

camasir-makine-dolap

dolap-ici

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA