Birbirinden kolay ve yenilikçi 8 dekoratif fikir

Evinizdeki eşyaları değerlendirerek yeni dekoratif objeler yaratmaya ne dersiniz? Bu 8 fikir ile bütçenizi sarsmadan renkli, kullanışlı ve eğlenceli aksesuarlara kavuşacaksınız.

ponpon-yastik

Sevimli yastıklar
Sıradan, sade yastıklarınıza ponpon ekleyin. Yastıkların dört bir kenarına ya da üzerine tekstil yapıştırıcısıyla ponpon yapıştırarak onları sevimli hale getirin.

Çiçeklerin sunumu
Çiçeklerinizin sunumuna biraz farklılık katın. Çiçeklerinizi klasik bir vazoya koymak yerine onları silindirik, modern tarzda bir vazonun içinde sergileyin.

Seramikten nihale
Artmış seramik karolarınızı sakladıysanız size güzel bir önerimiz var. Seramik karolarının arka taraflarını birbirine yapıştırarak bardak altlığı veya nihaleye dönüştürün.

bandana-runner

Eşarptan Runner
Farklı ve sıradışı bir runner’a sahip olmaya ne dersiniz? Kullanmadığınız bandana veya eşarplarınızı birleştirerek eşi benzeri olmayan bir runner yapın.

Ahşap kasa
Meyve sandıklarını dilediğiniz bir renge boyayın ve altına tekerlek monte ettirin. İşte depolama üniteniz hazır.

beyaz-meyveler

Sanatsal dokunuş
Plastik meyveleri beyaz sprey boyayla boyayarak onlara sanatsal bir görünüm katın.

Duvar saatine yenilik
Eski saatinizde ufak bir değişiklik yapın. Yelkovan ve akrebini çıkartıp gövde kısmını farklı bir renge boyayın. Böylece saatiniz yepyeni bir görünüme kavuşacak.

Mandaldan notluk
Mandalların arka kısmına mıknatıs yapıştırıp buzdolabına asın. Böylece alışveriş listesi, günün menüsü veya sevdiğinize özel notları mandalın arasına iliştirebilirsiniz.

mandal-not

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA