Berjer koltuklarla keyifli köşeler

berjer-keyif

Evinizde günün stresinden uzaklaşıp kendinizle baş başa kalacağınız bir keyif köşesi oluşturmaya ne dersiniz? Bunun için konforlu bir berjer ve şık bir sehpa edinmeniz yeterli. Geri kalanı sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

berjer-kose-2

Yatak odanızın cam kenarında berjer ve sehpa ikilisiyle güzel bir dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. Burada gözlerinizi kapatıp müzik dinleyebilir, ufak bir şekerleme yapabilirsiniz.

berjer-oda-1

Geniş bir odaya sahipseniz, odanızın bir bölümünde tekli bir koltuk ve sehpaya yer vererek hoş bir okuma köşesi hazırlayabilirsiniz. Bir de önüne puf koydunuz mu, değmeyin keyfinize.

berjer-kose-3

Evinizde değerlenmeyi bekleyen bir köşede berjere yer verip güzel bir dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. Burada en tatlı uykulara dalacağınızdan eminim.

berjer-kose-4

 Odanızın pencere önünde rahat bir berjer, minik bir sehpa ve ayaklı bir lambaya yer açın. Bu üçlüyle konforlu bir okuma köşeniz hazır demektir. Keyifle kitabınızı okuyup çayınızı yudumlayacağınız bundan rahat bir köşe olamaz.

berjer-kose

Odanızın cam önündeki boş alanı berjer ve puf ikilisiyle doldurabilirsiniz. Klasik tarzda lükens ayaklı bir berjeri örme puf ve örme başlıklı bir lambader ile tamamlayarak evinize şık bir hava katabilirsiniz. Örgüden yapılmış bu sevimli pufu aynı zamanda sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Bu köşedeki duvarı duvar kağıdıyla kaplatarak bu bölümü daha özel hale getirebilirsiniz.

 

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA