Bebek odaları için 4 dekoratif öneri

Bebeğinin odasını hazırlama telaşına düşen yeni anne adayları ve bebek odasını yenilemeyi düşünen annelere fikir verecek dekorasyon önerilerini bir araya getirdik. Bu birbirinden güzel 4 öneriyle renkli ve kullanışlı bir odaya sahip olacaksınız.

1.Asmalı oyuncaklar kullanın
Bebeğinizin odasında asmalı oyuncaklara yer vererek onun hayal gücünü geliştirebilir, göz el koordinasyonunu sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Sevimli hayvanlardan oluşan bu oyuncaklar aynı zamanda dekoratif aksesuar olarak da ön plana çıkabilir. Yatağının üstüne veya kenarına asabileceğiniz bu oyuncaklar ile bebeğiniz eğlenceli vakitler geçirecek.

asmali-oyuncak

2.Duvarları tablolarla donatın
Bebek odanızın duvarlarını sevimli resim çerçeveleriyle süsleyerek mekana renkli ve sıcak bir hava katabilirsiniz. Bebek odanızda duvar rafı kullanarak hem kullanışlı, hem dekoratif bir alan yaratın. Duvar rafı ile hem yerden tasarruf edecek hem de minik aksesuarlar ve kitaplar için şık bir alan oluşturacaksınız.

bebek-resim

3.Huzur veren pastel tonlar tercih edin
Küçük prensesinizin odasında lila, beyaz ve gri tonlarını bir arada kullanarak huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Beyaz mobilyanızı mor ve gri aksesuarlarla tamamlayarak odanıza sade bir şıklık katabilirsiniz. Zarif desenli bir duvar kağıdı veya modern çizgide bir halı ile ortama hareket katabilirsiniz.

pastel-oda1

4.Rahat bir emzirme koltuğu edinin
Bebek odasının vazgeçilmez objelerinden olan emzirme koltuğunun olabildiğince konforlu olmasına özen gösterin. Yan kısımlarına kolunuzu koyabileceğiniz bir model tercih ederek emzirme saatlerini keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayaklarınızı rahatça uzatabilmeniz için önüne bir puf koyarak da konforunuzu arttırabilirsiniz.

koltuk

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA