Banyonuz için 5 kullanışlı depolama alanı

Her bayan evinin düzenli olmasına itina gösterir. Düzenli bir ev, temiz ve derli toplu bir olmasının yanı sıra yaşantımızı da kolaylaştırır. Evin her alanı gibi banyolarımızda da düzeni sağlamalıyız. Banyonuzda yapacağınız iyi bir organize ile dağınıklıkları önleyebilir, aynı zamanda şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Banyonuzdaki her alanı değerlendirerek harika depolama alanları yaratabilirsiniz. Banyonuzda kullanabileceğiniz pek çok depolama seçeneği var. Eşyalarınızı açık raflarda sergileyebileceğiniz gibi, dolap içlerinde saklayabilirsiniz.

banyo-dolap

Banyolarda düzeni sağlamanın en ideal yolu dolaplardır. Lavabonun altına veya banyonuzun uygun bir köşesine dolaplar yerleştirerek pek çok eşyanızı bir arada toplayabilirsiniz. Lavabo altınızda yer varsa o bölüme raf koyarak kirli çamaşır sepetinize yer açabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak katlı raf üniteleri gösterilebilir. Katlı raf üniteleri, kişisel bakım ürünleri ve banyo aksesuarlarını koymak için ideal bir seçenek.

Duvara asacağınız raf üniteleri ise bir başka depolama alanı alternatifidir. Havlulardan sabunlara, kremlerden dekoratif aksesuarlara kadar pek çok eşyayı bu raflarda sergileyebilirsiniz. Duvara monte edeli olan bu raflar sayesinde hem yerden tasarruf edecek hem de banyonuza şık bir görünüm katacaksınız. Eğer geniş raflara sahipseniz, içlerinde sepet kullanarak eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

raflar

Banyonuza şıklık ve hareket katan raflar, asla kapaklı depolama alanlarının yerini alamaz. Saklama alanı deyince akla ilk gelenlerden çekmece ve dolaplar, kullanışlılığı ve rahatlığıyla banyonuzdaki en büyük yardımcınızdır. Cam kavanozlar ise sabunlarınızı, tokalarınızı veya taraklarınızı bir arada toplamanız için akıllı bir çözümdür.

merdiven2

Klasik depolama fikirleri sizi tatmin etmiyorsa daha farklı seçenekleri deneyebilirsiniz. Mesela merdivenden depolama alanı harika bir seçim olabilir. Eşyalarınızı güzelce saklayabileceğiniz depolama merdiveni banyonuza farklı bir hava katacak.

metal-banyo-raf

Küçük bir banyoya sahipseniz lavabonuzun yanında açık raf dolap kullanarak havlularınız ve kişisel eşyalarınız için ideal bir saklama alanı oluşturabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA