Banyolara akıllı çözümler

Küçük ve dar banyolara sahip olabilirsiniz, ancak dert etmeye gerek yok. Kullanım şeklini doğru planladığınız ve uygun ürünler tercih ettiğiniz takdirde, küçük banyolarda da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak alanlar yaratabilirsiniz.

banyo-raf-unite

Her köşeyi değerlendirmeye özen gösterin
Tuvaletlerdeki kolonları raflarla değerlendirerek ek depolama alanları oluşturabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf eder, hem de kullanışlı bir alana sahip olursunuz.

banyo-raf

Tarzları karıştırın
Farklı stil ve malzemede mobilyaları birlikte kullanarak sevimli bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Minimal tarzıyla dikkat çeken ayaklı bir lavaboyu renkli bir duvar rafı, eski tarz bir sandalye ve desenli kilim ile bir araya getirerek sıcak bir hava yakalayabilirsiniz.

banyo-sandalye

Sadelikten yana olun
Banyo dolabınızda yalın ve düz hatlara sahip bir model seçmeye özen gösterin. Küçük alanlarda sadelikten şaşmamakta fayda var, fazla detaylı ve işlevsel dolaplar kullanışlı olsa da boğucu bir etki yaratabilir.

sade-dolap

Ortama uygun ölçülerde mobilya ve aksesuarlar seçin
Küçük alanlarda mekana uygun boyutta mobilyalar kullanmaya dikkat edin. Dolap ölçüsünün banyonun büyüklüğü ve duvar uzunluğuyla orantılı olmasında yarar var.

kucuk-banyo-1

Şeffaf ve aydınlık bir görünüm kazandırın
Küçük banyolarda koyu renk fayans tercih ettiğinizde karanlık bir ortamla karşılaşmak kaçınılmazdır. Bu karanlık görüntünün etkisini azaltmak için kapı modelinde sürgülü cam duş paneli kullanabilir, saklama alanı olarak dolap yerine cam rafları tercih edebilirsiniz. Şeffaf ürünler küçük banyolara daha aydınlık ve ferah bir hava verecektir.

cam-raf

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA