14 Şubat Sevgililer Günü sevgilinize hediye edebileceğiniz 10 aksesuar

14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilinize ne alacağınız konusunda karar vermekte zorlanıyor musunuz?

14-Şubat-Sevgililer-Günü-5

Sevgililer Günü sevgilinize kalıcı olabilecek bir hediye vermeyi istiyorsanız, hem uygun fiyatlı hem de romantik küçük aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Özellikle sevgiliniz aksesuar ve biblo tarzı ürünlerden hoşlanan kişiler arasında yer alıyorsa bu durumda aksesuar hediye etmeyi düşünebilir, sevgilinize hem kullanışlı hem de romantik hediyeler verebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü sevgilinize hediye edebileceğiniz 10 aksesuar

Kalp şeklinde puzzle: İçinde fotoğrafınızın bulunduğu ya da sevgi sözcükleri içermekte olan puzzlelar da ilginç hediyeler arasında yer alıyor. Bunların çerçevelenerek duvara asılması da oldukça hoş bir görüntü oluşturabiliyor.

Dekoratif kanvas tablolar: Üzerinde sevdiğiniz bir fotoğrafınızın bulunduğu bu kişiye özel kanvas tablolar hem odalarını süslemesi hem de ofislerinde kullanılması söz konusu olduğundan doğru bir seçim olabiliyor. Bu sayede iş arasında yorgun hissettiği anlarda bile bu tablolara bakarak rahatlayabilir.

Kupa: Kullanabileceği bir eşya olduğu gibi sadece dekoratif amaçlı olan kupa bardaklardan satın alabilirsiniz. Bunlar içerisinde çift bardakları gibi kullanılan ve yan yana getirildiğinde kalp şeklini alan kupa bardaklarının oldukça revaçta olduğunu görebilirsiniz. Hatta bu bardaklar üzerinde isimlerinizin ya da fotoğraflarınızın olması da mümkündür. Veya kalpli ya da ilginç tasarımlı kupalar ilginizi çekebilir.

14-Şubat-Sevgililer-Günü-4

Çift çerçeveleri: İkil paravan şeklinde olan bu çerçevelerde bir bölüme birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafı koyabilir, diğer bölüme de sizin için anlamlı olan ya da sevgilinize karşı duygularınızı ifade etmenizi sağlayan sözler yazabilirsiniz.

Sevgiliye özel masa saatleri: Sevgilinizin her saate baktığında sizi hatırlamasını istiyorsanız, bu aksesuarlar romantik olduğu kadar kullanışlı olmaları bakımından da doğru bir seçim. Bu saatlerde sizin fotoğrafınız ve sevgilinizin adıyla, sizin adınız yazılı olması da hoş bir sürpriz olabilir.

Her gün için mesaj notları: İçerisinde kırmızı kalp şeklindeki kağıtların bulunduğu ve her kağıt üzerinde de sevginizi gösterebileceğiniz güzel sözlerin bulunduğu bu kavanozlar da eğlenceli ve romantik bir hediyedir. Toplamda 365 yazı bulunan bu kavanozdaki yazıların her birini sabahları uyandığı zaman okuması sayesinde her sabah ona onu ne kadar sevdiğinizi söyleme olanağı bulabilirsiniz. Ya da bir ay için hazırlayacağınız ve her güne ait notun bulunduğu duvarına asabileceği bir pano yaratıcı bir hediye olabilir.

14-Şubat-Sevgililer-Günü

Kalpli ve isimli polar battaniye: Birlikte film izlerken kullanabileceğiniz bu polar battaniyeler çok sıcak ve romantik bir hediyedir. Üstelik her zaman saklayabileceği bir hediye.

Kişiye özel setler: Kartvizit setleri, masaüstü isimlik setleri, defter ve kalem setleri gibi kişiye özel ürünler arasından seçim yaparak sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Kişiye özel cüzdan ve kalemler: Bayan da olsa erkek de olsa sevgilinize ismi yazılı olan cüdanlar ve kalemler de hoş birer hediye seçeneği.  Bu aksesuarların sürekli olarak kullanılıyor olması sebebi ile sevgiliniz her baktığında sizi hatırlayacaktır.  

Kişiye özel çift taraflı dekorlar: Üzerinde isim yazan ya da resimlerinizin yerleştirilmiş olduğu kristal görünümlü dekoratif aksesuarlar da hediye alternatifleriniz içerisinde yer alabilir. Üzerinde dilediğiniz yazıların yazabiliyor olması, özel olarak şekil verildiğinden istediğiniz ebatlarda hazırlanması ve fotoğraflarınızı yerleştirebilecek olmanız sebebi ile 14 Şubat’ta sevgilinize kız ya da fark etmeksizin rahatlıkla bu dekorlardan hediye edebilirsiniz.

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA