1 yatak başı 4 stil

Evinize farklı bir görünüm kazandıracak pratik ve şık dekorasyon fikirlerini sizlerle paylaşmaktan büyük zevk alıyoruz. Bu sefer 1 yatak başıyla farklı stillerde hazırlanmış yatak odası örneklerini sizlerle buluşturuyoruz.

Tavus kuşu görünümünde rattan kaplama yatak başımız temel parçamız. Onu farklı mobilya ve aksesuarlarla renklendirip güzel bir oda hazırlamak size kalmış.

yatak-basi

Hint kamışından yapılma beyaz yatak başınız sade olduğu kadar çarpıcı bir güzelliğe sahip. Bu yalın odayı biraz renkli hale getirmek için canlı tonlarda mobilya ve aksesuarlar kullanmaya ne dersiniz? Mavi bir başucu sehpası, turuncu rengin hakim olduğu etnik desenli bir yatak örtüsü ve vazoda çiçekler ile enerjik bir oda yaratabilirsiniz.

yatak-basi-2

Dilerseniz pembe bir sehpa, puantiyeli bir yatak örtüsü ve renkli yastıklar ile daha sevimli bir hava yakalayabilirsiniz.

yatak-basi-3

Rengarenk ve cıvıl cıvıl bir oda düşlüyorsanız, aynı yatak başının sarı rengini tercih edebilirsiniz. Dekorunuzda sarı, yeşil ve pembenin mükemmel uyumundan yararlanın. Modern tasarımlı şeker pembesi küçük bir komodinin yanında yüksek bir tabureyi andıran sehpayı bir araya getirerek baş ucunuzda farklı bir dekora imza atabilirsiniz. Duvarda çiçekli bir duvar yapıştırıcısı kullanarak doğanın iç açıcı güzelliğini odanıza taşıyabilirsiniz. Huzur veren yeşili ise aksesuarlarda kullanabilirsiniz.  Yeşil bir vazo ve yatak örtüsü ortama ferah bir hava katacaktır.

yatak-basi-4

Aynı yatak başının çocuk odasında yorumlanma şekline bir bakalım; Bu hoş yatak başının üzerinde ucu ponponlu sade beyaz bir cibinlik kullanarak çocuğunuza prenseslere yakışır bir yatak yapabilirsiniz. Her çocuk renkli aksesuarları sever. Açık raflı sarı bir komodin, pembe şapkalı bir abajur, mavi bir yatak örtüsü ve sevimli tablolarla çocuğunuza renkli ve şık bir yatak odası hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAPLA